• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ATAŞEMİZ
MUSA UZUN
SİTE HARİTASI
TAKVİM
ÜYE GİRİŞİ
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam56
Toplam Ziyaret182776

İSTİŞARE TOPLANTISI DUYGUSAL VEDALARA SAHNE OLDU

Stuttgart Din Hizmetleri Ataşeliğimizin Din Görevlileri ile mutat olarak yaptığı istişare toplantısı Esslingen'de yapıldı. Başkonsolosumuz Sn. Ahmet AKINTI'da toplantıya iştirak etti

Din Hizmetlerinde verimliliği artırmak, görev süresi dolan görevlilerle vedalaşmak , göreve yeni başlayanlarla tanışmak ve genel konuları istişare etmek için din görevlileri ile mutat olarak yapılan istişare toplantısı Ataşe vekili Eyüp SAN başkanlığında Esslingen cemiyetinde gerçekleştirildi.
Toplantıya yakında görev süresi dolacak olan Stuttgart Başkonsolosu Sn. Ahmet AKINTI'da katıldı.Din görevlileri ile samimi bir ortamda sohbet eden başkonsolomuz duygusal bir veda konuşmasının ardından tüm görevlilerle tek tek tokalaşarak vedalaştı. 
Ataşe vekilimiz Eyüp SAN  gündemle ilgili genel bilgileri görevlilerle paylaşarak özellikle göreve yeni başlayan din görevlilerine bazı hatırlatmalarda bulundu.
Toplantının sonunda bu sene yurtdışı görevi sona erecek olan ataşe vekilimiz de dahil tüm hocalarımız veda konuşması yaptı ve kendilerine plaketleri takdim edildi.
Yurt dışında yeni göreve başlayan din görevlileri ile tanışma faslının ardından ev sahibi cemiyetin yemek ikramıyla toplantı sona erdi.

221 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SAAT
CANLI YAYIN
DERGİLER
 
 
DİLEK VE ŞİKAYET