• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ATAŞEMİZ
MUSA UZUN
SİTE HARİTASI
TAKVİM
ÜYE GİRİŞİ
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam31
Toplam Ziyaret185598

ATAŞEMİZ MUSA UZUN DİN GÖREVLİLERİ İLE TANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLEDİ

ATAEMİZİN KATILDIGI DİN GÖREVLİLERİ İLE TANIŞMA VE VEKALETLE KURBAN ORGANİZASYONU BİLGİLERNİDRME TOPLANTISI LUDWİGSBURG CEMİYETİNDE YAPILDI

   Stuttgart Din Hizmetleri Ataşemiz Musa UZUN Din Görevlileri ile ilk toplantısını gerçekleştirdi.
   Hem personel ile tanışma hem de vekaletle kurban organizasyonu hakkında bilgilendirmede bulunma amaçlı yapılan toplantı Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladi.
   Yurtdışı görevine yeni başlayan din görevlilerinin kendini tanıtmasının ardından Musa UZUN hocamız öncelikle ataşelik makamına vekalet eden Ümit YALÇIN ve Eyüp SAN hocalarımıza teşekkür ederek sözlerine başladı.Avrupa'da görev yapmanın önemine vurgu yapan ve her birimizin üzerinde ağır sorumluluklar oldugunu hatırlatan Ataşemiz "taşıdığımız sorumluluğun farkında olarak Avrupa'daki millet varlığımıza dini anlamda en iyi şekilde rehberlik etmeliyiz" dedi.

   Görev ile ilgili dikkat edilmesi gerekli hususlara da değinen Ataşemiz vekaletle kurban organizasyonu hakkında detaylı bilgiler vererek konuşmasını bitirdi.
   Toplantının ardından çay sohbetinde din görevlieri ile bire bir sohbet eden Ataşemiz her bir görevliyi gerek bölge olarak gerek cami olarak ziyaret edeceğini söyledi.

    Toplantı ev sahibi cemiyetin yemek ikramıyla son buldu...


384 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SAAT
CANLI YAYIN
DERGİLER
 
 
DİLEK VE ŞİKAYET