• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ATAŞEMİZ
MUSA UZUN
SİTE HARİTASI
TAKVİM
ÜYE GİRİŞİ
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam31
Toplam Ziyaret150751

5. BÖLGE CAMİLERİ MEVLİD-İ NEBİ PROGRAMI DÜZENLEDİ

Düzenlenen Programa Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurul Üyesi Prof. Dr. İbrahim Hilmi KARSLI konuşmacı olarak katıldı

Stuttgart Din Hizmetleri Ataşeliği çalışma bölgesinde faaliyet gösteren DİTİB’e bağlı 5.Bölge Camileri (Schwäbisch Gmünd, Aalen, Heubach, Nereshein, Bobfingen, Ellwangen) 18.11.2018 Tarihinde Mevlid-i Nebi Haftasi etkinlikleri kapsamında geniş kapsamlı  bir program düzenledi.

Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurul Üyesi Prof. Dr. İbrahim Hilmi KARSLI' nin konuşmacı olarak katıldığı Mevlid-i Nebi programı Aalen Merkez Camii konferans salonunda  düzenlendi.


Programa TC. Stuttgart Başkonsolonsu Mehmet Erkan ÖNER, Din Hizmetleri Ateşemiz Musa UZUN, Bölge Cemiyet Başkanları, Din Görevlileri ve vatandaşlarimız katıldı.

Stuttgart Başkonsolosu Mehmet Erkan Öner ve Din Hizmetleri Ataşemiz Musa Uzun 'un selmalama ve günün anlam ve önemini belirten konuşmalarının ardından Din İşleri Yüksek Kurul Üyesi Prof. Dr. İbrahim Hilmi KARSLI Peygamberimiz ve Gençlik ile ilgili bir konferans verdi.

Kuran'ı Kerimler,öğrenciler tarafından okunan ilahiler ve şiiirlerle renklenen program yapılan dua ile sona erdi.

102 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SAAT
CANLI YAYIN
DERGİLER
 
 
DİLEK VE ŞİKAYET